Kvalitní vnitřní vzduch je cestou k úsměvu

Udržování čistého a hygienického pracovního prostředí je pro dentální průmysl zásadní. Není to něco, co by se dalo ignorovat. V zubní laboratoři jsou Vaši kolegové neustále vystavování možné kontaminaci oxidem hlinitým, sádrou, částicemi sklokeramiky a kovu rozptýlenými ve vzduchu, oxidem zirkoničitým, patogeny a mnoha dalšími látkami. Kvalita vnitřního ovzduší má významný dopad na zdraví a pohodu vašeho týmu.

Představujeme Vám AeraMax Professional. Naše komerční profesionální řada čističek vzduchu, které zachycují polétavý prach, bio-aerosoly, alergeny a pachy, vám zaručí zdravější prostředí pro vaše techniky, kteří se mohou v klidu věnovat své odborné práci bez strachu z nepřetržitého vystavení kontaminaci vysokými koncentracemi pevný částic a aerosolů obsažených ve vzduchu. Podívejte se na několik možností, jak Vám může AeraMax Professional pomoci ve Vaší laboratoři dosáhnout okamžitého zlepšení pracovního prostředí.

Práce s metalokeramikou

Místnost, ve které opracováváte porcelánové korunky, může být pro vaše zaměstnance minovým polem s mnoha potenciálními riziky. Od ultrajemných polétavých prachových částic až po nebezpečné plyny, které se mohou uvolňovat při zapékání porcelánu. Efektivní systém kontroly znečištění ovzduší je podmínkou pro udržení zdravé kvality vzduchu.

Vytváření modelů 

Při procesu odlévání modelů kovových konstrukcí budoucí korunek a jejich chladnutí se mohou uvolňovat desítky plynů a par, které nelze odstranit běžným ventilačním systémem. Tyto potenciálně rizikové patogeny mohou způsobit různé příznaky od bolestí hlavy až po chronické dýchací potíže, což může mít negativní vliv na vaše podnikání.

CAD/CAM modelování

Jsme si jisti, že ochrana Vašich kapitálových investic do CAD/CAM systémů modelování frézovaných zubních náhrad a ochrana zdraví Vašich zaměstnanců je pro vaše podnikání klíčová. Tyto technologie mohou být jedním z hlavních kandidátů na produkci ultra jemných částic přenášených vzduchem.  Účinné filtrační zařízení zajistí vyšší ochranu vašich počítačů a zařízení, méně nákladné údržby a potenciálních prostojů.

Podívejte se na budoucnost čištění vzduchu pomocí technologie PureView ™.

S naší volitelnou technologií PureView můžete sledovat čištění vzduchu v přímém přenosu. Senzory EnviroSmart 2.0 neustále analyzují vzduch v místnosti a aktivují náš filtrační systém, když je vzduch jakkoli znečištěn. Digitální displej PureView neustále monitoruje vzduch v místnosti a zobrazuje vám proces čištění. Získáte informaci o procentech zachycených částic. Díky dvěma vysoce kvalitním laserovým senzorům PM2,5 můžete vidět kvalitu vzduchu na vstupu a výstupu z jednotky a také úroveň těkavých organických látek (VOC) v reálném čase.

Podívejte se, jak vám technologie PureView ™ může pomoci.

Vidět znamená věřit.

                                       Podívejte se na zkušenosti Vašich kolegů ze zubních laboratoří a dozvíte se,                                                                                              jak  AeraMax Professional ovlivnil kvalitu jejich vnitřního prostředí. 

Chcete zjistit více?

Přečtěte si více o tom, jak lze pomocí čističek vzduchu AeraMax Professional předcházet šíření nemoci Covid-19 pomoci technologií, jako jsou  True HEPA filtry, a načerpejte více informací o tom, jak AeraMax Professional podporují zdravou recirkulaci vzduchu i ve spolupráci s centrálními ventilačními systémy.

Potřebujete další důkaz?

Stáhněte si naše případové studie a dokumenty.

Dýchejte kvalitnější vzduch. Požádejte o další informace.