Pomáháme tam, kde je to nejvíce potřeba.

Jak naše populace stárne, představují zařízení asistovaného bydlení stále důležitější roli při poskytování zdravotní péče. V těchto centrech jsou často starší lidé s oslabeným nebo narušeným imunitním systémem, kteří jsou náchylnější k nákaze choroboplodnými zárodky a viry obsaženými ve vzduchu. Čilý návštěvní ruch v těchto zařízeních znamená navíc ještě větší pravděpodobnost, že nákazy mohou být přineseny zvenčí. Což je pro starší klienty špatné.

Ale existuje řešení. Naše kompletní řada komerčních profesionálních čističek vzduchu odstraňuje vzdušné bakterie, alergeny a pachy, což vede ke                              zdravějšímu prostředí  jak pro pečovatele, zaměstnance a klienty, tak i pro návštěvníky .

Zde je jen několik případů, kde může AeraMax Professional mít okamžitý dopad na zařízení asistovaného bydlení:

Společenské místnosti

Tyto prostory, ve kterých mohou klienti sledovat televizi, bavit se nebo hrát hry, jsou skvělým místem pro socializaci obyvatel. Problémem však je, že těsná blízkost lidí v těchto místnostech zároveň znamená zvýšené riziko pro nákazu choroboplodnými zárodky. Naštěstí AeraMax Professional odstraňuje až 99,9% vzdušných kontaminantů – včetně viru chřipky.

Jídelny

Společné stravovací prostory jsou rájem pro pachy a choroboplodné zárodky. Vzhledem k tomu, že jídelny někdy složí i jako místo pro setkávání s návštěvníky, je důležité eliminovat nepříjemné pachy, aby se u obyvatel a jejich blízkých udržel pozitivní dojem. Dobrá zpráva je, že čističky vzduchu AeraMax Professional tyto pachy detekují a automaticky odstraňují.

Toalety a koupelny

Senioři a jejich rodiny, zajímající se o nějakou z forem asistovaného bydlení, kladou zvýšený důraz na to, aby si při výběru vybrali zařízení, která jsou „čistá a bez zápachu“. Uhlíkové filtry v čističkách AeraMax Pro nejenže eliminují pachy v prostorách, jako jsou sdílené toalety a umývárny, ale také spolu s filtry True HEPA zabraňují šíření choroboplodných zárodků a virů.

Snižte příčiny alergií a astmatu

Čističky vzduchu AeraMax Professional představují ideální způsob, jak zbavit vzduch alergenů, které mohou vyvolat alergie a zhoršit astma. Jejich technologie EnviroSmart ™ skenuje místnosti a snímá přítomnost alergenů, choroboplodných zárodků a jiných nečistot a iniciuje čisticí cykly tak, aby nejlépe chránili Vaše zdraví.

Zbavte se chřipky.

Během testu ve zkušební komoře dokázaly naše čističky vzduchu eliminovat vzdušnou koncentraci aerosolu chřipky typu A. 100% redukce koncentrace viru bylo dosaženo již během prvních 35 minut provozu.

Podívejte se na budoucnost čištění vzduchu pomocí technologie PureView ™.

S naší volitelnou technologií PureView můžete sledovat čištění vzduchu v přímém přenosu. Senzory EnviroSmart 2.0 neustále analyzují vzduch v místnosti a aktivují náš filtrační systém, když je vzduch jakkoli znečištěn. Digitální displej PureView neustále monitoruje vzduch v místnosti a zobrazuje vám proces čištění. Získáte informaci o procentech zachycených částic. Díky dvěma vysoce kvalitním laserovým senzorům PM2,5 můžete vidět kvalitu vzduchu na vstupu a výstupu z jednotky a také úroveň těkavých organických látek (VOC) v reálném čase.

Podívejte se, jak vám technologie PureView ™ může pomoci.

Vidět znamená věřit.

      Podívejte se na zkušenosti Vašich kolegů manažerů zdravotnických zařízení a dozvíte se,            jak AeraMax Professional ovlivnil kvalitu vnitřního ovzduší.

 

Chcete zjistit více?

Přečtěte si více o tom, jak lze pomocí čističek vzduchu AeraMax Professional předcházet šíření nemoci Covid-19 pomoci technologií, jako jsou  True HEPA filtry, a načerpejte více informací o tom, jak AeraMax Professional podporují zdravou recirkulaci vzduchu i ve spolupráci s centrálními ventilačními systémy.

Dýchejte kvalitnější vzduch. Požádejte o další informace.