Dýchejte zlehka. My se o to postaráme.

Naše kompletní řada profesionálních čističek vzduchu může posunout vaše prostory na další úroveň čistoty. Koneckonců, čištění povrchu je pouze povrchové . Postaráme se o vzduch ve vašich vnitřních prostorách. A Vy můžete snadno dýchat.

Jak odstraníme až 99,9% znečišťujících látek ve vzduchu?

Projděte si  každou ze čtyř fází čistícího procesu, abyste lépe porozuměli výhodám čističek vzduchu AeraMax Professional.

Nejlepší je, že čističky vzduchu AeraMax Professional používají patentovanou technologii EnviroSmart ™.

Každá jednotka detekuje hluk, pohyb a zápach v místnosti a automaticky dle intenzity znečištění upraví svůj výkon. Snižuje tím náklady na energii, prodlužuje životnost filtru a umožňuje bezproblémový provoz. Stačí ji jednou  nastavit a zapomenout.

Podívejte se, jak vám naše patentovaná technologie bude  pomáhat.

Podívejte se na budoucnost čištění vzduchu pomocí technologie PureView ™.

S naší volitelnou technologií PureView můžete sledovat čištění vzduchu v přímém přenosu. Senzory EnviroSmart 2.0 neustále analyzují vzduch v místnosti a aktivují náš filtrační systém, když je vzduch jakkoli znečištěn. Digitální displej PureView neustále monitoruje vzduch v místnosti a zobrazuje vám proces čištění. Získáte informaci o procentech zachycených částic. Díky dvěma vysoce kvalitním laserovým senzorům PM2,5 můžete vidět kvalitu vzduchu na vstupu a výstupu z jednotky a také úroveň těkavých organických látek (VOC) v reálném čase.

PureView je nejen pokročilá technologie, ale je to také pokročilý design. A za svůj design byl nedávno oceněn v soutěži Good Design Awards za rok 2018. Toto uznání je nejstarším a nejprestižnějším globálním programem pro udělování cen za vynikající a inovativní design.

Podívejte se, jak vám technologie PureView ™ může pomoci.

Co získáte?

Méně chemikálií

Naše řada čističek vzduchu používá filtry s aktivním uhlím k adsorpci pachů a VOC bez použití chemikálií. To znamená, že nepříjemné pachy nejsou maskovány nějakými aerosolovými spreji.  Výsledkem je méně dýchacích potíží, protože nedýcháte žádnou syntetických vůní.

Ochranu proti chřipce

Nezávislá studie ukázala, že naše řada čističek vzduchu účinně zachycuje virus vzdušné chřipky a během prvních 35 minut provozu dosáhne až 99,9% snížení koncentrace viru v prostředí.

Méně alergenů. Zdravější prostředí.

Bylo prokázáno, že AeraMax Professional účinně odstraňuje škodlivé alergeny, prach a bakterie, které mohou u osob vyvolat alergickou reakci  a zhoršit astma.

Dýchejte kvalitnější vzduch. Požádejte o další informace.