Vyvarujte se chyb.

Existuje jedna věc, kterou byste o bakteriích a virech, jako je např. virus chřipky, měli vědět. Čištěním povrchu se jich prostě nezbavíte. Je to proto, že bakterie a viry se přenášejí vzduchem. V případě chřipky mohou viry zůstat ve vzduchu až půl hodiny po kýchnutí. Nachlazení a chřipka postihují v České republice ročně tisíce až milióny lidí.  Chcete-li se zbavit těchto choroboplodných zárodků, potřebujete AeraMax Professional. Ta dokáže odstranit až  99,97% bakterií a patogenů přenášených vzduchem uvnitř budov.

Zde jsou některé příklady, kde se čističky vzduchu AeraMax Professional mohou vypořádat s choroboplodnými zárodky.

Toalety a umývárny

Toalety jsou ideální živnou půdou pro choroboplodné zárodky.  A moderní vysoce výkonné osoušeče rukou tyto bakterie a viry úspěšně šíří dále do prostoru. Čističky vzduchu AeraMax Professional pomohou zachytit bakterie a viry ze vzduchu. Kromě toho každá čistička vzduchu díky uhlíkovým filtrům účinně absorbuje nepříjemné pachy, což je bonus pro veřejné toalety.

Společné prostory

Jídelny, šatny, zasedací místnosti a všechny místnosti, kde dochází k většímu shromáždění osob, jsou místy, kde dochází k šíření choroboplodných zárodků, např. viru chřipky. Každá čistička vzduchu AeraMax Professional pracuje tiše a využívá svou sofistikovanou technologii k tomu, aby sama určila stupeň znečištění a nastavila takový výkon filtrace, který právě potřebujete.

 

Sdílené prostory

Čekárny, vstupní vestibuly a recepce jsou místy s vysokou koncentrací osob a vysoký provoz znamená i větší možnost, že nemocný člověk může šířit bakterie a viry.  Čističky vzduchu AeraMax Professional jsou nabízeny jednak v nástěnném provedení, tak i jako samostatně stojící jednotky, a tak se hodí téměř do každého prostředí.

Podívejte se na budoucnost čištění vzduchu pomocí technologie PureView ™.

S naší volitelnou technologií PureView můžete sledovat čištění vzduchu v přímém přenosu. Senzory EnviroSmart 2.0 neustále analyzují vzduch v místnosti a aktivují náš filtrační systém, když je vzduch jakkoli znečištěn. Digitální displej PureView neustále monitoruje vzduch v místnosti a zobrazuje vám proces čištění. Získáte informaci o procentech zachycených částic. Díky dvěma vysoce kvalitním laserovým senzorům PM2,5 můžete vidět kvalitu vzduchu na vstupu a výstupu z jednotky a také úroveň těkavých organických látek (VOC) v reálném čase.

Podívejte se, jak vám technologie PureView ™ může pomoci.

Vidět znamená věřit.

Podívejte se na zkušenosti Vašich kolegů správců budov a dozvíte se, jak AeraMax Professional mohou ovlivnit kvalitu vnitřního ovzduší.

Dýchejte kvalitnější vzduch. Požádejte o další informace.