Zbavte se nepříjemných pachů.

To je jedna z věcí, která Vás napadne jako první. To je ale smrad! Ale s AeraMax Professional odstraníte nejen 99,97% částic znečišťujících ovzduší, ale díky sofistikované technologie uhlíkových filtrů zachytíte nepříjemné pachy. Nepřehlušujte nepříjemné pachy různými pokojovými spreji. Neutralizujte je a vytvořte lepší a zdravější prostředí.

Zde je jen několik příkladů, kde Vám AeraMax Professional pomůže potlačit pachy a zajistit tak čistší a zdravější vzduch:

Toalety

Je se asi o nejběžnější oblast stížností v jakémkoli zařízení. Ale nespoléhejte na sprej Tropical Sunset Mango, abyste tyto obavy rozptýlili.  Tato vůně se během chvilky rozplyne a zanechá za sebou jen problém. Místo toho vyřešte problémy se zápachem na toaletách pomocí naší pokročilé technologie EnviroSmart ™, která se aktivuje, jakmile ucítí, že je prostor toalet potřeba okamžité vyčistit.

Jídelny a restaurace

Jakkoli se snažíte udržet vůni z přípravy kuřete Tandoori v odpadkovém koši, asi se Vám to nedaří. Takže s tím nebojujte. Porazte ji strategickým umístěním jednotek AeraMax Professional v prostoru restaurací a jídelen a zachyťte rušivé pachy z kuchyně a jídel.  Nabídněte svým zákazníkům a hostům nerušený zážitek s čistým a čerstvým vzduchem bez zápachu.

Fitness centra

Nepříjemné pachy jsou problémem téměř všech fitness zařízení. V těchto zařízeních dominuje zejména všudypřítomný odér potu. A popravdě, není to moc příjemné. A přesně na tento pach cílí AeraMax Professional. Je ideální jak pro posilovny a tělocvičny, tak i pro stísněné prostory, jako jsou šatny.

Není možné aplikovat webinar.

Sekce zůstane prázdná.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Podívejte se na budoucnost čištění vzduchu pomocí technologie PureView ™.

S naší volitelnou technologií PureView můžete sledovat čištění vzduchu v přímém přenosu. Senzory EnviroSmart 2.0 neustále analyzují vzduch v místnosti a aktivují náš filtrační systém, když je vzduch jakkoli znečištěn. Digitální displej PureView neustále monitoruje vzduch v místnosti a zobrazuje vám proces čištění. Získáte informaci o procentech zachycených částic. Díky dvěma vysoce kvalitním laserovým senzorům PM2,5 můžete vidět kvalitu vzduchu na vstupu a výstupu z jednotky a také úroveň těkavých organických látek (VOC) v reálném čase.

Podívejte se, jak vám technologie PureView ™ může pomoci.

Vidět znamená věřit.

To proto, že jsme ještě nevymysleli Smellovision :-). Pokud by tomu tak bylo, stejně byste nic necítili, protože AeraMax Professional zachycuje všechny druhy pachů.

Dýchejte kvalitnější vzduch. Požádejte o další informace.