Máme lék na to, co Vás trápí.

Čistota ve zdravotnických zařízeních je naprosto zásadní požadavek. Ještě vyšší požadavky na čistotu prostředí jsou kladeny ve zdravotnických zařízeních, kde jsou zárodky, viry, bakterie a další patogeny přenášeny díky zvýšenému pohybu osob. Eliminace kontaminujících patogenů v takovémto prostředí je obzvlášť obtížné.

Naštěstí je tu řešení, které dokáže omezit patogeny přenášené vzduchem: naše řada komerčních profesionálních čističek vzduchu dokáže zachytit bakterie, alergeny a pachy obsažené ve vzduchu. Výsledkem je zdravější prostředí pro zdravotnický personál, zaměstnance, pacienty i návštěvníky.

Zde je jen příklad několik míst, na která může mít AeraMax Professional okamžitý dopad:

Čekárny

Čekárny jsou vysněným místem pro různé nebezpečné patogeny. Bohužel se v nich nemocní potkávají s těmi, kteří jsou zdraví, stejně jako s lidmi, kteří již mají narušený imunitní systém. Naštěstí čističky vzduchu AeraMax Professional odstraňují až 99,9% znečišťujících látek obsažených ve vzduchu v těchto často stísněných prostorách.

Ordinace

Podle studií CDC jeden z 25 pacientů se infekcí nakazí v nemocnici. To je více než 10 000 pacientů ročně, přičemž mnoho z nich má těžký průběh nemoci nebo dokonce zemře. Klíčem je eliminovat co největší množství choroboplodných zárodků a bakterií z nemocničního prostředí. A protože AeraMax Pro odstraňuje až 99,9% znečišťujících látek obsažených ve vzduchu, mohli bychom tuto nepříznivou bilanci snížit.

Toalety

Kromě pachů, které jsou tak typické pro toalety, mají toalety v nemocnicích a ostatních zdravotnických zařízeních navíc problém s otázkou šíření choroboplodných zárodků. V některých zařízeních navíc toalety sdílejí jak pacienti, tak příchozí návštěvníci. AeraMax Professional nejenže eliminuje nepříjemné pachy, ale využívá filtry True HEPA i k eliminaci šíření choroboplodných zárodků a virů.

 

Snižte příčiny alergií a astmatu

Čističky vzduchu AeraMax Professional představují ideální způsob, jak zbavit vzduch alergenů, které mohou vyvolat alergie a zhoršit astma. Jejich technologie EnviroSmart ™ skenuje místnosti a snímá přítomnost alergenů, choroboplodných zárodků a jiných nečistot a iniciuje čisticí cykly tak, aby nejlépe chránili Vaše zdraví.

Zbavte se chřipky.

Během testu ve zkušební komoře dokázaly naše čističky vzduchu eliminovat vzdušnou koncentraci aerosolu chřipky typu A. 100% redukce koncentrace viru bylo dosaženo již během prvních 35 minut provozu.

Podívejte se na budoucnost čištění vzduchu pomocí technologie PureView ™.

S naší volitelnou technologií PureView můžete sledovat čištění vzduchu v přímém přenosu. Senzory EnviroSmart 2.0 neustále analyzují vzduch v místnosti a aktivují náš filtrační systém, když je vzduch jakkoli znečištěn. Digitální displej PureView neustále monitoruje vzduch v místnosti a zobrazuje vám proces čištění. Získáte informaci o procentech zachycených částic. Díky dvěma vysoce kvalitním laserovým senzorům PM2,5 můžete vidět kvalitu vzduchu na vstupu a výstupu z jednotky a také úroveň těkavých organických látek (VOC) v reálném čase.

Podívejte se, jak vám technologie PureView ™ může pomoci.

Vidět znamená věřit.

Podívejte se na zkušenosti Vašich kolegů manažerů zdravotnických zařízení a dozvíte se,             jak AeraMax Professional ovlivnil kvalitu vnitřního ovzduší.

 

Chcete zjistit více?

Přečtěte si více o tom, jak lze pomocí čističek vzduchu AeraMax Professional předcházet šíření nemoci Covid-19 pomoci technologií, jako jsou  True HEPA filtry, a načerpejte více informací o tom, jak AeraMax Professional podporují zdravou recirkulaci vzduchu i ve spolupráci s centrálními ventilačními systémy.

Dýchejte kvalitnější vzduch. Požádejte o další informace.