Alergie, astma a AeraMax.

Věděli jste, že v České republice trpí v současnosti nějakým druhem alergie téměř každý čtvrtý člověk? A že v populaci je asi 10% astmatiků a jejich počet každý rok narůstá?               A že astma je vyvolané alergeny ve vzduchu? Proto je tak důležité vzduch v místnosti čistit. Zařízení AeraMax Professional odstraňuje ze vzduchu v místnosti                               až 99,97% vzdušných nečistot, jako jsou alergeny a choroboplodné zárodky. Funguje dokonce i na spory plísní, které vyvolávají astma.

Zde je jen několik příkladů, kde může AeraMax Professional ovlivnit boj proti alergiím a astmatu: 

Konferenční místnosti

Zasedací místnosti a konferenční sály jsou místem, kam jsou lidmi přirozeně přenášeny alergeny z jiných částí budovy i z venku. Snižte nárůst alergenů rozmístěním jednotek AeraMax Professional v místnostech, kde dochází k větší koncentraci lidí.

Čekárny

Sdílené prostory jsou ideální živnou půdou pro choroboplodné zárodky a bakterie. Ty jsou také původcem alergií. A čilý ruch v čekárnách přispívá k tomu, že lidé na svém oblečení přináší různé spory plísní a alergeny. Jednotky AeraMax Professional neustále monitorují své okolí a v případě potřeby vzduch vyčistí.

Výroba modelů 

Při procesu odlévání kovových modelů nebo lisování se může uvolňovat desítky různých plynů a par, které nelze odstranit běžným ventilačním systémem. Tyto potenciálně rizikové patogeny mohou způsobit různé nežádoucí příznaky, od bolestí hlavy až po chronické dýchací potíže. Špatná kvalita vzduchu může ohrozit vaše podnikání.

Školy

Čtyřicet procent dětí školního věku má nějakou formu alergie a každé desáté dítě má astma. Navíc polovina škol nemá dostatečnou kvalitu vnitřního ovzduší. Řešení těchto problémů může být jednoduché. Několik dobře umístěných čističek vzduchu AeraMax Professional na místech, jako je jídelna, třída nebo školní družina.

Podívejte se na budoucnost čištění vzduchu pomocí technologie PureView ™.

S naší volitelnou technologií PureView můžete sledovat čištění vzduchu v přímém přenosu. Senzory EnviroSmart 2.0 neustále analyzují vzduch v místnosti a aktivují náš filtrační systém, když je vzduch jakkoli znečištěn. Digitální displej PureView neustále monitoruje vzduch v místnosti a zobrazuje vám proces čištění. Získáte informaci o procentech zachycených částic. Díky dvěma vysoce kvalitním laserovým senzorům PM2,5 můžete vidět kvalitu vzduchu na vstupu a výstupu z jednotky a také úroveň těkavých organických látek (VOC) v reálném čase.

Podívejte se, jak vám technologie PureView ™ může pomoci.

Vidět znamená věřit.

Podívejte se na zkušenosti Vašich kolegů správců budov a dozvíte se, jak AeraMax Professional může ovlivnit kvalitu Vašeho vnitřního ovzduší

Dýchejte kvalitnější vzduch. Požádejte o další informace.