Chcete lepší vzduch? Buďte naším hostem.

V dnešní době je práce v sektoru služeb výzvou. Neustálá výměna hostů ztěžuje udržení náskoku před prachem, různými pachy, roztoči, bakteriemi a jinými choroboplodnými zárodky. A co víc, neustálé drobné opravy, jako opravy škrábanců na zdech, čištění koberců, údržba částí budovy s vysokým provozem, to vše může přispívat ke špatné kvalitě vnitřního ovzduší.

Pro některé zákazníky a zaměstnance s dýchacími potížemi to může představovat závažný problém. Nové koberce, nátěry a běžné čisticí prostředky mohou uvolňovat škodlivé výpary těkavých organických sloučenin (VOC). Takže, přestože si myslíte, že děláte pro své zákazníky to nejlepší, můžete tím i více škodit.

Můžeme Vám pomoci. Čističky vzduchu AeraMax Professional odstraní z uzavřeného prostředí pachy a těkavé organické látky a až 99,9% znečišťujících látek, jako jsou      prach, bakterie, viry a alergeny.

Zde je jen několik příkladů, kde čističky vzduchu  AeraMax Professional mohou mít okamžitý dopad ve vašem podnikání.  

Fitness centra

Tato zařízení nasáklá potem jsou perfektní živnou půdou pro bakterie, choroboplodné zárodky a pachy. Naše patentovaná technologie EnviroSmart ™ však automaticky snímá, kdy je třeba vzduch vyčistit, a rychle a efektivně odstraňuje nečistoty a pachy.

Vestibul

Tváří v tvář: váš vstupní vestibul je vaše značka. A první dojem je ten nejdůležitější. AeraMax Professional účinně a nepřetržitě odstraňují ze vzduchu obtěžující pach. Vaši hosté tak mohou z návštěvy u Vás získat skutečně nezapomenutelný zážitek.

Toalety

Vnímání Vaší značky je důležité pro opakované návštěvy Vašich zákazníků. A většina zákazníků si dle vzhledu a čistoty toalet udělá obrázek o Vaší firmě. AeraMax Professional používají True HEPA filtry k eliminaci šíření choroboplodných zárodků a filtry s aktivním uhlím pro eliminaci nepříjemných pachů.

Podívejte se na budoucnost čištění vzduchu pomocí technologie PureView ™.

S naší volitelnou technologií PureView můžete sledovat čištění vzduchu v přímém přenosu. Senzory EnviroSmart 2.0 neustále analyzují vzduch v místnosti a aktivují náš filtrační systém, když je vzduch jakkoli znečištěn. Digitální displej PureView neustále monitoruje vzduch v místnosti a zobrazuje vám proces čištění. Získáte informaci o procentech zachycených částic. Díky dvěma vysoce kvalitním laserovým senzorům PM2,5 můžete vidět kvalitu vzduchu na vstupu a výstupu z jednotky a také úroveň těkavých organických látek (VOC) v reálném čase.

Podívejte se, jak vám technologie PureView ™ může pomoci.

Vidět znamená věřit.

                     Podívejte se na zkušenosti Vašich  kolegů ze sektoru služeb a dozvíte se,                          jak AeraMax Professional ovlivnil kvalitu jejich vnitřního ovzduší. 

Chcete zjistit více?

Přečtěte si více o tom, jak lze pomocí čističek vzduchu AeraMax Professional předcházet šíření nemoci Covid-19 pomoci technologií, jako jsou  True HEPA filtry, a načerpejte více informací o tom, jak AeraMax Professional podporují zdravou recirkulaci vzduchu i ve spolupráci s centrálními ventilačními systémy.

Dýchejte kvalitnější vzduch. Požádejte o další informace.