Proč zvolit AeraMax Professional

JE EFEKTIVNÍ

Osvědčený výkon

JE CHYTRÝ

Patentovaná sensitivní technologie

JE INTEGROVATELNÝ

Ladný doplněk 

JE SPOLEHLIVÝ

Trvanlivost komerčního provedení

Efektivní

Osvědčený výkon

Čtyřstupňový filtrační proces AeraMax Professional využívá k efektivnímu čištění vzduchu následující osvědčené metody

1

Předfiltr zachytává velké částice a nečistoty a prodlužuje životnost ostatních filtrů

2

Filtrace s aktivním uhlím adsorbuje pachy a  těkavé organické sloučeniny ze vzduchu 

3

True HEPA  filtr zachytí až 99,97% polétavých částic ze vzduchu * Antimikrobiální úprava filtru  účinně omezuje vývoj bakterií a plísní ve filtru

4

Bipolární ionizátor PlasmaTrue ™ zlepšuje účinnost  filtru pevných částic

Chytrý

Patentovaná senzitivní technologie

Patentovaná technologie EnviroSmart ™ využívá k měření hluku, pohybu a kvality vzduchu duální samoregulační laserové senzory

Tato technologie znamená, že AeraMax Professional tvrdě pracuje, když to potřebuje, a pokud je to možné, přepne se do pohotovostního režimu, čímž šetří energii a prodlužuje životnost filtru.

Existují dva režimy snímání:

• Normální režim: automaticky reguluje výkon  ventilátoru a řídí tak kvalitu vzduchu přesně podle potřeby (ideální pro většinu sdílených prostor)

• Tichý režim: používá tišší otáčky ventilátoru, když je prostor obsazen lidmi, a využívá všechny rychlosti ventilátoru, když je prostor prázdný (ideální tam, kde může být problémem zvýšený šum ventilátoru)

Vidět znamená věřit – nejlepší způsob, jak dokázat uživatelům  našeho zařízení, že to s jejich zdravím myslíme vážně, je ukázat jim to! Neviditelné se stává viditelným díky technologii PureView ™, displeji, který umožňuje uživatelům vidět rozdíl tak, jak ho cítí.

Dva vysoce kvalitní laserové čítače částic nepřetržitě monitorují kvalitu vzduchu na vstupu a na výstupu ze zařízení a umožňují na obrazovce zobrazit údaje o kvalitě vzduchu ve dvou různých režimech zobrazení:

• Stav místnosti: zobrazuje aktuální kvalitu vzduchu v místnosti a % zachycených částic v reálném čase.

• PM2,5: V reálném čase zobrazuje dvě úrovně znečištění vzduchu mikročásticemi a aerosoly o velikosti 2,5 mikronu a menšími  (PM2,5), a to na vstupu do jednotky a na výstupu po odstranění znečištění při filtračním procesu.

Zároveň na displeji zobrazuje stupeň znečištění těkavými organickými sloučeninami (VOC) a pachem včetně upozornění na potřebu výměny filtrů.

Maximální pohoda pro uživatele Vašich prostor a maximální viditelnost pro Vás jako vlastníky.

Integrovatelný

Ladný doplněk

AeraMax Professional byl navržen tak, aby se bez problémů integroval do Vašeho prostředí. Všechny modely lze připevnit na zeď, a to nenápadně a esteticky,              takže můžete bezstarostně zajistit čistý vzduch tam, kde je to nejvíce potřeba.

Spolehlivý

Trvanlivost komerčního provedení

Všechny jednotky AeraMax Professional jsou konstruovány s ohledem na provoz 24/7/365. Tím máme na mysli nepřetržité používání… a to znamená, že jsou vyrobeny z prvotřídních komponentů, vysoce kvalitních filtrů a v konstrukčně zesíleném provedení.

AM III & IV =  záruka 5 let 
AM II =  záruka 3 roky

V čem je AeraMax Pro jiný

Začíná to skvělou filtrací HEPA

I dobře navržená čistička vzduchu Vás zklame, pokud používá špatné filtry. Naše filtry True HEPA odpovídají standardu IEST 1.5 HEPA a dosahují účinnosti 99,97% pro částice o velikosti 0,3 mikronu. A co víc, naše filtry zachytí (na základě zkoumání  IBR Laboratories)  více než 97,8% znečišťujících látek o velikosti 0,1–0,15 mikronů.

HEPA filtry nefiltrují částice o velikosti menší než 0,3 mikronu – NEPRAVDA

HEPA filtry nefungují jako síto. Realita je taková, že filtry HEPA mohou zachytit částice o VŠECH velikostech. Vzhledem k tomu, jak fyzikálně filtry HEPA fungují (difúze, záchyt a narušení), často dochází jen k nepatrnému poklesu účinnosti filtrace u částic blízkých 0,3 mikronu. Účinnost filtrace pokračuje na vysokých % i hluboko pod touto velikostí částic.

Certifikovaný výkon proti chřipce

AeraMax Professional byl nezávisle testován a bylo prokázáno, že odstraňuje až 99,99% viru chřipky přenášeného vzduchem během 20-35 minut provozu

Odborníci souhlasí

CDC: „Zvažte použití vysoce účinných přenosných filtračních systémů s HEPA filtry k zlepšení čistoty vzduchu (zejména v oblastech s vyšším rizikem).“

Zdroj

ASHRAE: „Přidejte do místnosti přenosné čističky vzduchu s filtry HEPA či jinými vysoce účinnými filtry (dle škály MERV) s patřičným ohledem na správné množství vyčištěného vzduchu“

Zdroj

Čistý vzduch a věda

Studie Výpočtová dynamika tekutin ukazuje, jak filtrační jednotky  AeraMax Professional zlepšují kvalitu vzduchu naředěním a odstraněním nečistot obsažených ve vzduchu.

Kontaminovaný aerosolový  mrak na toaletách bez filtračního systému Za předpokladu, že všech šest toalet splachuje najednou, pravidelně a dveře kabin jsou uzavřeny

Kontaminovaný aerosolový mrak při použití našich filtračních jednotek nad toaletami Významné snížení koncentrace (pro PPM 2,5) znečišťujících látek (červená)

Výrazné zvýšení čistoty vzduchu v oblasti přímo před toaletami
K dosažení tohoto výsledku  pomocí klasického odsávání by bylo nutné zvýšit výkon ventilace o 250%

Výhody montáže na zeď

Během našich simulačních testů jsme při montáži na zeď pozorovali významné zvýšení účinnost filtrace vzduchu v celé místnosti.

Zařízení lze nainstalovat blíže ke zdroji znečištění

Montáž na stěnu vytváří lepší cirkulaci vzduchu v celé místnosti a významně usnadňuje distribuci vyčištěného vzduchu (méně překážek v cestě vzduchu)

Znečištěný vzduch je přednostně odsáván ve výšce hlavy (v úrovni dýchání), nikoli z úrovně podlahy

Celkově zlepšuje účinnost výměny vzduchu

 

Výměna vzduchu za hodinu (ACH)

Jednoduše řečeno, ACH je násobek objemu vzduchu v celé místnosti, který je jednotkou přefiltrován za 1 hodinu.  ACH 5 tudíž znamená, že se všechen vzduch v místnosti vyčistí každých 12 minut! Při výběru čističky byste měli dbát na 3-5 výměn vzduchu za hodinu.

Dýchejte kvalitnější vzduch. Požádejte o další informace.