Nechte zmizet těkavé organické látky.

Těkavé organické sloučeniny (VOC) představují neviditelný problém. Dráždí plíce a zhoršují všechny druhy respiračních onemocnění. Nyní se jich ale můžete s pomocí AeraMax Professional snadno zbavit.  Jedinečný čtyřstupňový filtrační systém s filtry True HEPA účinně a efektivně odstraňuje těkavé organické látky z vnitřních prostor.

Zde je jen několik příkladů, kde Vám AeraMax Professional pomůže odstranit těkavé organické látky z ovzduší v místnostech:

Renovace místností

Renovace, které probíhají uvnitř budov, jsou často spojeny s chemickými lepidly a rozpouštědly. Přenosná čistička vzduchu AeraMax Professional dokáže účinně odstranit 99,97 % látek znečišťujících ovzduší, jako jsou těkavé organické sloučeniny ze stavebních materiálů.  

Nové kanceláře

Nový nábytek, stoly a dokonce i koberce uvolňují do prostoru těkavé organické látky. “Nová kancelářská vůně” není ve skutečnosti  nic jiného, než vzduch naplněný škodlivými chemikáliemi. Naštěstí existuje AeraMax Professional, který se vejde téměř do každé místnosti.

Toalety

Na toaletách se z hygienických důvodů často používají silné chemické čisticí prostředky. Nepříjemné pachy se potom maskují pomocí osvěžovačů vzduchu nebo rozprašovačů. Bohužel, tyto látky obsahují obrovské množství těkavých organických sloučenin. Je dobré, že čistička vzduchu AeraMax Professional je může odstranit ze vzduchu spolu s nepříjemnými pachy, což z ní činí ideální řešení pro jakékoli toalety.

Není možné aplikovat webinar.

Sekce zůstane prázdná.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Podívejte se na budoucnost čištění vzduchu pomocí technologie PureView ™.

S naší volitelnou technologií PureView můžete sledovat čištění vzduchu v přímém přenosu. Senzory EnviroSmart 2.0 neustále analyzují vzduch v místnosti a aktivují náš filtrační systém, když je vzduch jakkoli znečištěn. Digitální displej PureView neustále monitoruje vzduch v místnosti a zobrazuje vám proces čištění. Získáte informaci o procentech zachycených částic. Díky dvěma vysoce kvalitním laserovým senzorům PM2,5 můžete vidět kvalitu vzduchu na vstupu a výstupu z jednotky a také úroveň těkavých organických látek (VOC) v reálném čase.

Podívejte se, jak vám technologie PureView ™ může pomoci.

Vidět znamená věřit.

Podívejte se, jak ostatní eliminovali těkavé organické látky z vnitřních prostorů a vytvořili tak zdravější prostředí.

Potřebujete další důkaz?

Stáhněte si naše případové studie a dokumenty.

Dýchejte kvalitnější vzduch. Požádejte o další informace.